Spłycony prawy kąt przeponowożebrowy

Witam mam pytanie w zdj, rtg wyszło ;spłycony prawy kąt przeponowożebrowy.Byłam u lekarza i dostałam leki Xorimax500 i Theospirex150 .bol nadal jest czy to moze być coś innego .Myślę o obturacji ale jestem osobą niepaląco mam kolejną wizytę niedługo ale boję się co dalej z tym robić.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie opisuje Pani jakie dolegliwości występują, poza tym, że napisała Pani o bólu ale nie wiem gdzie jes zlokalizowany, co go powoduje, czy jest. Dlatego nie jestem w stanie pomóc. Proszę poczekać do następnej wizyty u lekarza, chyba że ból będzie silny, proszę udać się wcześniej.
Pozdrawiam