Spłycony prawy kąt przeponowożebrowy
Witam mam pytanie w zdj, rtg wyszło ;spłycony prawy kąt przeponowożebrowy.Byłam u lekarza i dostałam leki Xorimax500 i Theospirex150 .bol nadal jest czy to moze być coś innego .Myślę o obturacji ale jestem osobą niepaląco mam kolejną wizytę niedługo ale boję się co dalej z tym robić.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Nie opisuje Pani jakie dolegliwości występują, poza tym, że napisała Pani o bólu ale nie wiem gdzie jes zlokalizowany, co go powoduje, czy jest. Dlatego nie jestem w stanie pomóc. Proszę poczekać do następnej wizyty u lekarza, chyba że ból będzie silny, proszę udać się wcześniej.
Pozdrawiam