Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sposoby na bliznę po nieudanym tatuażu

Witam chciałbym sie pozbyć blizny po nieudanym tatuażu ( u kolegi...) tusz z długopisu sie nie przyjął i jadzilo sie trzy oczyscilem została mi wielka wypukłą blizna na ramieniu w kształcie wyciagnietego środkowego palca tz 'FUCK you' nie mam pomysłu jak sie tego pozbyć czy operacja plastyczna czy tatuaz na Tym w profesjonalnym studiu jedno jest pewne nie chce tego sie więcej wstydzić mam 21 lat z blizna mecze sie od około 5. Prosze o pomoc ewentualnie zdjecia wyślę na e- mail
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Alternatywy leczenia DCP

DCP to jedna z metod leczenia łysienia plackowatego. Czy są jakieś inne sposoby radzenia sobie z tym problemem? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam,
Ciężko ocenić, jak dokładnie wygląda blizna, jej nie widząc. Technicznie cześć blizny można wyciąć zamieniając ją na "ładniejszą" bliznę, trzeba natomiast to wykonać, w wielu przypadkach, etapowo, a następnie można dodać korekcję laserem. Po pełnym procesie leczniczym, będzie można ocenić rezultat i zdecydować o pozostawieniu finalnej blizny lub wykonaniu tatuażu (co będzie łatwiejsze jak i efekt będzie lepszy, gdyż blizna będzie skorygowana).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy