Sposoby na pocenie w ciąży

Jestem w ciąży i mam duże mdłości wszystko mi śmierdzi bardzo się poce nie mogę używać żadnych antypespirantow bo mi wzmagają mdłości czy są jakieś sposoby domowe na pocenie się..a czy mogę stosować etiaxil. ?użyłam raz pomaga ale nie wiem czy ww ciąży mogę. ....dziekuje

Aleksander Ropielewski

Może Pani stosować etiaxil. Aby zmniejszyć pocenie można ubierać przewiewne tkaniny. Objawy te powinny ustąpić po ukończeniu ciąży, są związane ze zmianami hormonalnymi.