Sposoby usunięcia brodawki na głowie

Witam. Mam 23 lata i od kilku lat mam na glowie brodawke o wielkosci 1 cm ,nie boli mnie tylko przeszkadza ibym chciala sie dowiedziec czy jest jakis sposob na pozbycie sie tego.

Witam . Lekarz po ocenie zmiany skórnej decyduje co do spsobu usuniecia zmiany. Jezeli jest ladodna , mozna zastosowac laser. Jezeli sa jakiekolwiek watpliwosci, trzeba wyciętą tkankę zbadać histopatologicznie, zmianę wycina się chirurgicznie.
Ewa Rybicka