Sposoby usuwania zakoli

Witam. Prosze mi powiedziec czy na zakola , lepsza metoda bedzie S.A.F.E.R. czy F.U.E. (chodzi oczywiscie o przeszczep). I czy sa to metody w 100% skuteczne. Dziekuje

Witam. Przeszczepy włosów zalecane są na łysienie, które ma charakter zakończony, trwały. Jeśli chodzi o zakola, to jest to łysienie typu męskiego, więc jest procesem postępującym. Po zastosowaniu przeszczepu przez jakiś czas będzie Pan zadowolony, jednak potem zakola powiększą się, odsłaniając dalszy fragment skóry głowy i zostawiając dwie "wyspy" przeszczepu. Trzeba będzie co jakiś czas "doganiać" uciekającą granicę. W ostatecznym rozrachunku nie będzie to opłacalne ze względów estetycznych.