Spowolnienie pracy serca przy stosowaniu leków na ciśnienie

Cholesterol 128, dieta z małą ilością tłuszczów, branie leków na ciśnienie, na krzepnięcie krwi, spowolnienie pracy serca, jaka może być przyczyna? Było robione badanie wysiłkowe zakończone po 4 min, przy obciążeniu 15, jaka może być przyczyna? Zapchanie żył? Dodam, że kilka lat temu były robione bajpasy.

Witam. Poziom cholesterolu jest prawidłowy. Jeśli chodzi zaś o próbę wysiłkową to konieczne jest określenie z jakiego powodu została zakończona - uczucie zmęczenia? ból klatce piersiowej? zmiany w zapisie ekg? Być może wynik spowodowany jest słabą kondycją fizyczną. Bezwzględnie należy jednak wykluczyć zaostrzenia choroby wieńcowej i ocenić ryzyko zawału serca. Proszę zgłosić się do kardiologa który dokładnie zanalizuje zapis ekg.