Spóźniająca się miesiączka po odstawieniu tabletek

przestalam brac tabletki(opakowanie do konca),ostatnia miesiaczka byla 1.11.zabezpieczalismy sie prezerwatywa.kiedy miesiaczka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani kiedy przestała Pani przyjmować tabletki. Od tego między innymi zależy bowiem termin kolejnej miesiączki. Warto pamiętać, że większość kobiet po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej cierpi na przejściowe zaburzenia miesiączkowania, które mogą objawiać się opóźnieniem miesiączki.