Spóźniający się okresi ból sutków

Kilka dni temu pojawił się u mnie ból sutków. Dochodzi do tego spóźniający się 20 dni okres. Boję się, że jestem w ciąży, jednak czy jest taka możliwość, gdy ostatni stosunek odbyty był pod koniec sierpnia bez "skończenia", a potem normalnie występował okres? Dodam, że mam mocno nieregularne, jednak martwi mnie ten ból sutków.

Witam,
minimalne ryzyko ciąży istnieje.
Proponuję wykonać test ciążowy z moczu.
Jeżeli zdarzały się Pani zaburzenia długości cyklu i jego regularności, kolejne przesunięcie wydaje się być nie niepokojącym.