Spóźnianie się okresu oraz pozytywne a następnie negatywne testy ciążowe

Witam, chciałabym się zapytać o sytuację której nie za bardzo rozumiem. Współżyłam bez zabezpieczenia z moim partnerem. Miesiączka spóźnia mi się juz 2 tygodnie. 3 dni po dniu, w którym powinnam ją dostać zrobiłam test. Wyszedł pozytywny, 2 dni później również pozytywny. Lecz przez ostatni tydzień zrobilam 3 testy, które wyszły już negatywnie. Byłam na wizycie u ginekologa i powiedział mi że może być za wcześnie żeby coś stwierdzić i że może byłam przez chwile ale organizm nie podtrzymał ciąży.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana wyniku testu może wskazywać na bardzo wczesne poronienie. W razie wątpliwości konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty ginekologa.