Spuchnięty mięsień czworogłowy uda i problem ze zgięciem nogi

od kilku dni mam problem z kolanem.Mam spuchnięty mięsień czworogłowy uda a właściwie głowę boczną i przyśrodkową m,czworogłowego.Nie mogę zgiąć nogi,oczywiście towarzyszy temu ból.Czy może to być obiaw dny moczanowej.cz też jest to skutek przesilenia stawu kolamowego?

Aleksander Ropielewski

Ani jedna ani druga przyczyna nie powinna dawać takiego objawu. Raczej jest to stan zapalny bądź uszkodzenie mięśnia, ale bez możliwości przeprowadzenia badania są to jedynie spekulacje z mojej strony i polecam kontakt z ortopedą.