Stabilizacja przeznasadowa L4/L5/S1

Witam Jestem po operacji (23.08.16) stabilizacja przeznasadowa L4L5S1 (legacy 5,5 medtronic tytan) dolegliwości z przed operacji minęły, jak leżę nic nie boli, tylko jak chodzę to jestem sztywna i nie mogę się schylić,ale wiadomo, świeża sprawa. Nie powiedziano mi tylko jak długo będzie trwała rekonwalescencja, kiedy mogę wrócić do pracy (pracuje jako kasjer na stacji benzynowej) Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest rehabilitacja ściśle wg zalecen lekarza ortopedy lub lekarza rehabilitacji medycznej. proponuję udać się do lekarza ortopedy prowadzacego leczenie.