Stabilizacja w odcinku lędżźwiowym po złamaniu wybuchowym kręgosłupa
Witam Panie doktorze. Byłam Pana pacjentkom . Po złamaniu wybuchowym kręgosłupa zostałam operowana i mam stabilizację w odcinku lędżwiowym. Rezonans magnetyczny rok po operacji wykazał naczyniaki na kręgach Th1 i 2. do tej pory nic się nie działo a teraz cierpną mi ręce, mam problemy z oddychaniem. Czy to może mieć jakiś związek z naczyniakiem? Lekarz rodzinny nie potrafi mi pomóc.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem neurochirurgiem w gabinecie aby lekarz na podstawie wyników badań (w tym badania MRI) oraz obrazu klinicznego, ustalił dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.