Stan minimalnej świadomości

Moja najbliższa osoba była w stanie minimalnej świadomości i dostałem telefon 3 dni temu że zaczeła mówić imiona odpowiada na pytania czy to znaczy ze sie wybudziła? czy to dalej stan minimalnej świadomości spełnia wszystkie polecenia wszystko pamięta jak to mam rozumiec?

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że osoba jest już świadoma i jest z nią możliwy do nawiązania logiczny kontakt.