Stan po udarze i utrata świadomości

Witam moja babcia miała udar 23.01.15 leży w szpitalu. Jest z nią kontakt choć czasem traci świadomość ma niewładną lewą stronę natomiast bardzo martwi mnie jej tętno bo waha się 99-140 i to nagle jest 140 potem 100 i znowu 140 o czym to może świadczyć czy jest to zagrożenie życia? Lekarz tylko nam powiedział że tydzień będzie pod obserwacją przez to ale nic więcej nie powiedział. Bardzo się martwimy, prosze o odpowiedz a babcia ma 77 lat.

Magdalena StusiĹska

Wahania tętna są rzeczą normalną, być może babcia dodatkowo ma inne schorzenia serca- neurolog prowadzący na pewno bierze to pod uwagę.