Stan po safenektomii prawostronnej i usunięciu splotów żylakowatych

Dobry wieczór jestem po safenektomi prawostronnej i usunięciu splotow zylakowatych operacja odbyła się 09.10.2015 w okolicy kostki gdzie było nacięcie nadal odczuwam ból mrowienie drętwienie które promieniuje w stronę palców podczas gdy próbuje nogę rozchodzic nad cięciem jest obrzęk ale raczej nie powiększa się w jaki sposób ja usprawnić i czy mogę zastosować masaż wodny

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg lub na niego kierującego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę zgłosić się z tymi problemami do operatora! Ja za malo wiem o zakresie,przebiegu i efekcie końcowym operacji abym mógł odpowiedzieć!!! zż