Stan podgorączkowy i ból wyrostka robaczkowego

Witam Mam nieustępujący stan podgorączkowy i boli przy ucisku z prawej strony u dołu-dokładnie tam gdzie wyrostek. Czy już powinnam wzywać pogotowie, czy jeszcze czekać? Robiłam już wszystkie badania oprócz usg(jutro rano mam) i tomagrafii(nie wiem czy robić w takim układzie?)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pogotowie powinno się wzywać w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia. U Pani taka sytuacja nie wystepuje. Proszę wykonać USG ewentualnie może Pani udać się na izbę przyjęć do szpitala, w celu przeprowadzenia badania przez chirurga.
Pozdrawiam