Stan podgorączkowy od 3 tygodni

Witam, od ok. 3 tygodni utrzymuje się u mnie stan podgoraczkowy od 37 do 37,5 stopnia. Temperatura spada wyłącznie wieczorem. Mialam robiona morfologie krwi z rozmazem, tsh, mocz, hemoglobine, hematokryt, AST, ALT, ALP, CRP, sód w surowicy, potas, kreatynine, bilirubine całkowita, glukoza, tsh, mocz, ekg serca, usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej i zatok. Dodam, że oprócz goraczki żadnych innych objawów choroby nie zauważyłam. Czy ktoś ma jakiś pomys co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. sadze ze warto jest wykonać diagnostykę w kierunku gruźlicy oraz chorób reumatologicznych