Stan podgorączkowy, osłabienie organizmu

witam. od dwóch tygodni mam stan podgorączkowy. ostatnio doszło osłabinie organizmu, kolana się pode na uginają z osłabienia, bolą mnie stawy. Przejście od pokoju do pokoju zajmuje mi trzy razy dłużej, szybko się męczę. byłam na badaniach krwi, nic nie wyazay oprcz obniżonego hematokrytu. Jakie badania mam wykonać? Co to może być? prosze o pomoc moji lekarze nie wiedzą co mi jest.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to zakażenie wirusowe. Warto byłoby wykonać zdjęcie rtg stawów kolanowych.

Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, obniżony hematokryt wskazuje na objawy odwodnienia i zalecałbym pogłębienie diagnostyki. Wykonanie badań w kierunku niedoborów żelaza i innych makro i mikroelementów oraz np. badanie kału na krew utajoną i konsultację z lekarzem. Pozdrawiam