Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stan zapalny jądra po intensywnym stosunku

Witam! Mam taki niemiły problem. Podczas seksu moje jądro było dość mocno ssane, na następny dzień już pobolewało, w ciągu paru dni bolało, brałem leki przeciwbólowe, około 4 dnia spuchło. Obecnie, tj. po 6 dniach jest już mniejsze, jeszcze pobolewa, natomiast zauważyłem, że sperma stała się niepokojąco żółta. Co z tym zrobić?

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Prawdopodobnie wskutek podrażnienia w czasie stosunku seksualnego jądra doszło do wystąpienia w nim stanu zapalnego. Stan zapalny jak Pan opisuje powoli się wycofuje (zmniejszenie obrzęku i bolesności jądra). Prawdopodobnie efektem tego jest zmiana jakości spermy. Myślę, że jeśli stan zapalny ustąpi, a zapewne stanie się to w przeciągu kilku dni zabarwienie spermy wróci do poprzedniego stanu.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy