Stan zapalny jądra po intensywnym stosunku

Witam! Mam taki niemiły problem. Podczas seksu moje jądro było dość mocno ssane, na następny dzień już pobolewało, w ciągu paru dni bolało, brałem leki przeciwbólowe, około 4 dnia spuchło. Obecnie, tj. po 6 dniach jest już mniejsze, jeszcze pobolewa, natomiast zauważyłem, że sperma stała się niepokojąco żółta. Co z tym zrobić?

Prawdopodobnie wskutek podrażnienia w czasie stosunku seksualnego jądra doszło do wystąpienia w nim stanu zapalnego. Stan zapalny jak Pan opisuje powoli się wycofuje (zmniejszenie obrzęku i bolesności jądra). Prawdopodobnie efektem tego jest zmiana jakości spermy. Myślę, że jeśli stan zapalny ustąpi, a zapewne stanie się to w przeciągu kilku dni zabarwienie spermy wróci do poprzedniego stanu.