Stan zapalny sromu i pochwy a odpowiednia terapia

Witam, od pol roku mecze sie ze stanem zapalnym pochwy i sromu. Kilka dni temu robilam kolposkopie i wulwoskopie. Wynik niby nienajgorszy. Napisane mam colpitis vulvitis bez zmian nowotworowych i przednowotworowych. Dostałam metronidazol, mycosyst oraz globulki macmiror, ale nadal bez zadnych efektow. Czy po tych badaniach moge byc spokojna, ze to na pewno nic nowotworowego? Dodam, ze robilam badania na chlamydie rzezaczke, posiewy, ktore nic nie wykazaly. Co moge jeszcze w takim wypadku zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie nie wykazało zmian nowotworowych. Jeżeli nie ma poprawy konieczna jest wizyta u ginekologa. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.