Stan zdrowia po 5. tygodniach od leczenia antybiotykiem

po 5tygodniach po leczeniu antybiotykowm borelia igm <3 ujemny<12,watpliwy12-18,dodatni>18 boreliaigg5,2 ujemny<12,watpliwy12-18,dodatni>18 .Mam 40lat.Czy juz jestem zdrowy.Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie wyników badań przeciwciał ocenić czy jest Pan wyleczony. Przeciwciała utrzymują się bowiem we krwi pomimo leczenia. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą chorób zakaźnych.