Stany zapalne ucha a wrodzony niedosłuch wysokotonowy

Witam, do laryngologia Mam wrodzony niedosluch wysokotonowy. W dzieciństwie ciągle chora na środkowe stany zapalne ucha,zatoki, krwotoki. Ponad tydzień temu miałam bolesne bóle prawego ucha.Nocne ataki.Po 2 dniach ból ustabilizowany, ale mam totalnie zapchane ucho.Wszystko szumi i boli głowa. Byłam u lekarza- ostre zapalenie ucha środkowego. Lek Zinnat 500mg+krople do nosa. biorę Multilac 2dz.x2godz.po leku Lek biorę już 4dni.Ucho bez zmian.Ucho zapchane,ból głowy.Co mam robić? Wiz.za tydz

Niedosłuch wysoko tonowy nie ma nic wspólnego z zapaleniem ucha środkowego. Schorzenia ucha środkowego to niedosłuch niskotonowy. Zmień lekarza, on nie jest OK. Przyślij badania subiektywne i obiektywne słuchu. Zdjęcia zatok. Trzeba wykluczyć pewne groźne choroby nerwu ósmego.