Starania o ciążę od 7 lat

Witam, od 7 lat staram się o dzidziusia, nie stosuje żadnych zabezpieczeń. Pierwszy lekarz prowadzący stwierdził PCOS, miesiączki są regularne co 28 dni, nigdy nie byłam u endokrynologa. Teraz zmieniłam lekarza i już podobno nie mam PCOS (jak to możliwe), za to co wizytę jest nadżerka lub torbiel, przeszłam zabieg łyżeczkowania, jestem w trakcie badań hormonów: prolaktyna 14,65 ng/ml , po MTC 340,20 ng/ml. Co pan o tym sądzi, jak można to dalej leczyć ?

Zmiana lekarza już może przyniesie zmiany. 7 lat to jednak trochę długo bez żadnej diagnostyki. Do tej pory powinni Państwo obydwoje już przejść komplet badań.