Starania o dziecko 40-letniej kobiety

witam 1.01 dostałam okres trwał on do 5.01, a 07.01 kochaliśmy się i mój partner skończył we mnie chcemy mieć dziecko, mam miesiączki regularnie co 25-26 dni czy to możliwe że mogłam zajść w ciążę a jeśli nie to w jakich dniach, mam jedno dziecko i chciałabym mieć drugie zaznacze że mam 40 lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, jeśli miesiączkuje pani regularnie dni płodne przypadają u Pani około 10-12 dnia cyklu. Jednak ze względu na Pani wiek , zajście w ciąże może być utrudnione. Radziłabym skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam