Dni płodne przy staraniach o dziecko

Witam! Mam 20 pracę na stały etat wraz z partnerem postanowiliśmy, że chcemy starać się o dziecko. Mam regularne 25 cykle menstruacyjne, ostania miesiączkę miałam 9 listopada więc teraz przypadają mi dni płodne. Tak bardzo chciałabym żeby się udało co mogę jeszcze zrobić by sobie jakoś pomóc?????????
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę rozpocząć suplementację kwasem foliowym. Poza tym zalecam regularne współżycie i dużo cierpliwości. Jeżeli lekarz ginekolog nie stwierdził w badaniu narządu rodnego nieprawidłowości oraz ma Pani regularne miesiączki, to szanse na ciążę w stosunkowo krótkim okresie są bardzo wysokie, tym bardziej, że potrafi Pani identyfikować swoje dni płodne.

Pozdrawiam serdecznie!