Starania o dziecko a wyniki badań u 33-letniej kobiety

Dzień dobry bardzo proszę o wyczerpująca odpowiedz od 3 lat nie zabezpieczamy się z mężem czekamy na pozytywny wynik testu ciążowego Moje wyniki AMH 0,9 Prolaktyna 18,41 ng/ml Mam 33lata nie wiem jakie wyniki mam jeszcze zrobić co dalej robić czy są jakieś leki Męża wyniki to nasienia to Lep.nas prawidłowa Barwa opalizująca Algutynaty nieobecne Cał licz plemn 46.8 mln A szyb.ruch post.2h% B wol.ruch.post.16% C ruch w miejscu 11% D brak ruchu 71% objętość 2.1ml Upłynnienie nas 35min ph 8.1

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w przedstawionych wynikach badania nasienia są nieprawidłowości, które mogą utrudniać poczęcie. Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, który dokona pełnej interpretacji i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam