Wynik badania nasienia przy staraniach o dziecko

Proszę o wypowiedzenie się na temat wyników męża staramy się o dziecko Lepkosc - prawidłowa Barwa - opalizująca Algutynaty plemników -nieocecne Całkowita liczba plemników w ejakulacie 46.8 mln/ejak A- szybki ruch postępowy 2% B- wolny ruch postępowy 16% C - ruch w miejscu 11% D- brak ruchu 71% Objętość 2.1ml Upłynnienie nasienia ok 35min pH 8.1 Ilość plemników w 1ml 22,3 mln Ilość płynów ruchomych 29% Ilość plemników żywych 63% Ilość plemników o prawidł bud 6% Leukocyty 3-5wpw

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ruchomość plemników jest zbyt niska. Pozostałe parametry w normie. Sugeruje wizytę u androloga.

Pozdrawiam.