Starania o dziecko - brak rezultatu

Witam!!! Mam na imię Małgorzata, mam 26 lat. Staramy się z mężem o dzidzi od kilku lat i do tej pory nic. Przez ten cały czas byłam pod opieką kilku lekarzy. Miałam wiele zabiegów i wszystko wyglądało, że jest w porządku. Ostatnio miałam robione inseminację, bez powodzenia, a nawet okazało się, że mój mąż ma bardzo słabe nasienie. Dziś jestem załamana. Mój cykl jest regularny, co 28 dni. Jakiś czas temu miałam robioną prolaktynę i była trochę za wysoka. Pod koniec cyklu dostałam lek na obniżenie. Po 4-5 miesiącach brania leku mój cykl się jakoś zmienił, jest go mniej, ale za to bardzo bolesny w 1 i 2 dzień okresu ból jest wręcz nie do zniesienia. Na 3 dzień przechodzi jakby nigdy nic nie było, ale cykl jest wciąż regularny. Nie wiem o co dokładnie zapytać??!! Myśli mi się plączą, dlatego piszę jak wygląda to wszystko i proszę o pomoc. Pozdrawiam Małgosia :) P.s. Wysyłam jeszcze raz, bo chyba nie doszło za pierwszym razem moje zapytanie ;)

Dzień dobry!
Może warto zrobić badanie USG mężowi w kierunku żylaków powrózka nasiennego, które dość często obniżają parametry nasienia. Jeśli zostaną one wykluczone, to są preparaty wzmacniające i poprawiające jego jakość.
Z poważaniem