Starania o dziecko - nie mogę zajść w ciążę

Witam. Zwracam się do Państwa z zapytaniem, dlaczego nie mogę zająść w ciążę ;( Chodzi o to, że od 2 lat z mężem staramy się o dziecko i nic. Byłam u mojego ginekologa i zalecił mi iść na badania FSH, LH i prolaktyne w trzecim dniu cyklu, ponieważ obawia się czy nie mam jakiś problemów z owulacją, a mężowi na zbadanie swojego nasienia. Okazało się, że wszystko jest w normie dodam tylko, że mam nieregularne cykle miesiączkowe, które wahają się w przedziale między 25 - 29 dni. Gdy przyniosłam pani doktor moje wyniki i męża stwierdziła, że nie wie co mi dolega i przepisała mi tabletki Euthyrox n25 i douphaston. Dodam tylko, że w na początku roku 2009 poroniłam będąc w 7 tygodniu ciąży, gdzie przyczyną była cytomegalia, a teraz naszczęście mam wynik ujemny ;) Bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić ;(

Witam serdecznie,
Zdarza się, że wszystkie wyniki badań zleconych przez ginekologa są w normie, a są problemy z zajściem w ciążę. Wówczas nie można uchwycić przyczyny braku możliwości posiadnia potomstwa. W takich przypadkach najczęstszą przyczyną jest silna chęć posiadania dziecka, co paradoksalnie uniemożliwia zajście w ciążę. Dlatego proszę starać się o dziecko. Unikać stresów oraz dbać o siebie. Należy wziąć pod uwagę zapłodnienie pozaustrujowe. Proszę o tym porozmawiać z ginekologiem prowadzącym.
Pozdrawiam