Starania o dziecko od siedmiu lat

Witam. Sandra i mam 27 lat od 7 lat z mężem staram się o dziecko ginekolog Najpierw mnie wysłał do szpitala na pobranie krwi zeby sprawdzić moje hormony potem u mnie było ok i wysłał partnera na badanie nasienia i też wyniki miał dobre potem skierował mnie na HSG sprawdzał drożność jajników i bardzo i miałam wszystko w pożadku no i zapisał mi tabletki na wywołanie okresu po tabletkach byłam na kontroli i owulację miałam tabletki brałam 3 miesiące i nie udało się co teraz. jestem załamana

Jeżeli wszelkie dotychczasowe badania (hormonalne, drożności jajowodów, bakterii i wirusów i wszelkie inne zlecone przez ginekologa) nie wskazały możliwego źródła trudności, to być może siedzi on w psychice? Często jest tak,że mając nadmierną motywację i chęć posiadania potomstwa, człowiek się "blokuje". Jego motywacja spala go, zamiast działać na jego korzyść. Być może w problemie pomoże Wam konsultacja z psychologiem. Pozdrawiam.