Starania o dziecko po dwóch poronieniach u 37-latki

Witam Mam na imię Joanna i chce zapytać ja mam dwoje dorosłych dzieci i po tych dwoje mam poronienie po 2010 zaszłam ciąże i mam syna a po dwóch latach poroniłam a od zeszłego roku staramy się o dziecko i moje pytanie czy ja w ogóle jeszcze zajdę ciąże którą chcemy jem tabletki co przyspieszają ciąże ale to nic nie pomaga.

Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości określić szansy na kolejną ciążę. Nie wiem czy ma Pani normalny okres, ile Pani ma lat i jakie były przyczyny wcześniejszych poronień. Nie mniej jednak poronienie w wywiadzie nie przekreśla szansy na kolejną ciążę.