Starania z mężem o drugie dziecko

Witam, staramy się z mężem o drugie dziecko już drugi miesiąc( pierwsze ma 11 mies. ,nie karmię piersią od 10 mies.) Niecały tydzień przed miesiączką zrobiłam test ponieważ z piersi zaczęło lecieć mi mleko, czułam nudności i dostałam plamienia, jednak test wyszedł negatywny. Miesiączkę dostałam w terminie 16 listopada trwała 5 dni, jednak zaraz po tym dostałam śluzu przezroczystego podbarwionego czerwoną krwią i trwa to już 5 dni. Proszę o pomoc, jestem zaniepokojona

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być na skutek zmian hormonalnych związanych z zakończeniem karmienia piersią, sugeruję wykonać jeszcze jeden test ciążowy, a w razie ponownych plamien sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam