Stłuczenie po urazie w okolice płuc

Witam. Dzisiaj delikatnie "uderzyłem" o drzwi mw w okolice prawego płuca. Nie odczułem jakiegoś silnego bólu , prawie nic nie bolało. Tylko przy bardzo głębokim wdechu czuje jakby ukłucie. Nic mi nie świszczy w płucach. Mogę zasnąć , jak dotykam zeber to nie ma bólu. Mogłbym się dowiedzieć czy to słuczenie czy złamanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.