Stosowanie aparatu ortodontycznego a estetyka ust

Dzień dobry. Pisze w nietypowej sprawie. Nie znam własciwie przyczyny. Od 3 lat nosze aparat ortodontyczny fakt faktem moje zęby ładnie się wyprostowały i za miesiąc góra dwa będe miała sciagany. Lecz ni poprawiło to estetyki moich ust. Myślałam ze po leczeniu ortodontycznym będe miała piękny uśmiech, lecz moim problemem są mało widoczne górne zęby. Nie wiem czy to przyczyna wargi górnej czy zębów. chciała bym mieć więcej widoczne górne zęby . Co robić?

Jeśli warunki zgryzowe na to pozwalają, można tak przesunąć zamki do dziąseł by opuścić górne siekacze w ten sposób , by były bardziej widoczne podczas uśmiechu. Jest to tzw Smile Arch Protection techjique. Pozdrawiam