Stosowanie Bioprazolu przy nawrocie refluksu

mam 31 lat Monika mam nawrót refluksu zażywam bioprazol ,jednak doszły dodatkowe bóle w klatce piersiowe ,albo to jest mostek i bóle w górnej części żołądka ..jednak martwie się tymi bólami w mostku ,i uciskami w seru chyba ze to tylko odczucie,proszę o pomoc co mam robić i do kogo się mam udać .Wiem że lekarz rodzinny mi niepomoże????

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, najprawdopodobniej jest to nawrót choroby refluksowej. Proszę skonsultować się z gastroenterologiem. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowna Pani - oczywiscie objawy mogą odpowiadać refluksowi, ale mimo młodego wieku, zaproponowałbym konsultacje kardiologiczną.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków