Stosowanie Bromergonu na przekroczenie prolaktyny

Z powodu trzykrotnie przekroczonej prolaktyny biore na wieczor Bromergon. W 29dniu cyklu czuje lekki ból brzucha tak jakbym miała dostać okres. Minął już 34 dzien cyklu a okresu brak. Zawsze tego typu bóle brzucha zwiastowaly nadejście okresu w ciagu kilku godzin. Czy to jest normalne?Jak dlugo trzeba brac lek zeby okres i Prl sie unormowaly? Do tego od kilku dni drga mi powieka. Może ja się za bardzo na tym koncentruje i dlatego tak sie dzieje.Zawsze znałam swój organixm a cykle byly regularne

Witaminy w ciąży

Witam. Brak miesiączki spowodowany jest wysokim stężeniem prolaktyny we krwi. Lek należy przyjmować co najmniej kilka tygodni aby cykle zdołały się unormować.