Stosowanie Damelium z powodu trądziku

Proszę o pomoc. Przyjmuję Damelium(limecyklina) z powodu tradziku zlokalizowanego wyłącznie na brodzie. Po 5 tyg kuracji krosty,grudki i guzki zniknęły.pozostaly zaś rozległe przebarwienia( czerwone, trudne do ukrycia). Jakimi metodami mogę się ich pozbyć biorąc jednocześnie Damelium? Po jakim czasie po zakończeniu leczenia mogę próbować je usunąć z laserem faxel?Pozdrawiam:)

Witam, czerwone ślady mogą być powodem nadmiernego wysuszenia lub podrażnienia skóry. Zalecane jest wspomnienie o tym problemie podczas następnej wizyty u dermatologa. Z preparatów łagodzących polecam wyciąg z rumianu szlachetnego czy jaśminu. Do nawilżania polecam kwas hialuronowy w żelu lub wyciąg ze ślimaka stosowany pod krem.
Pozdrawiam