Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Izoteku na trądzik

witam, właśnie dowiedziłam się,że bardzo dobra kuracją na leczenie trądziku jest stosowanie leku " IZOTEK ".. czytałam wiele komentarzy na ten temat pozytywnych jak i negatywnych. wiem,że muszę udać sie do dermatologa ale chciałam zapytać jakie jest Państwa zdanie na ten temat? pozdrawiam dodam,że jeśli miałabym ocenić swoją cere pod kątem trądziku to oceniłabym ją na 3,5/5 i niestety jestem za granicą więc nie tak łatwo trafić na dobrego specjaliste.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Decyzja o zastosowaniu leku Izotek, zależy od rodzaju trądziku. Są ściśle określone wskazania do tego leczenia. Pacjent musi regularnie wykonywać badania kontrolne zarówno przed jak i w czasie terapii. W przypadku kobiet wymagana jest skuteczna antykoncepcja. Leczenie jeżeli jest prowadzone prawidłowo zwykle przynosi bardzo dobre efekty.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy