Stosowanie Izoteku na trądzik

witam, właśnie dowiedziłam się,że bardzo dobra kuracją na leczenie trądziku jest stosowanie leku " IZOTEK ".. czytałam wiele komentarzy na ten temat pozytywnych jak i negatywnych. wiem,że muszę udać sie do dermatologa ale chciałam zapytać jakie jest Państwa zdanie na ten temat? pozdrawiam dodam,że jeśli miałabym ocenić swoją cere pod kątem trądziku to oceniłabym ją na 3,5/5 i niestety jestem za granicą więc nie tak łatwo trafić na dobrego specjaliste.

Decyzja o zastosowaniu leku Izotek, zależy od rodzaju trądziku. Są ściśle określone wskazania do tego leczenia. Pacjent musi regularnie wykonywać badania kontrolne zarówno przed jak i w czasie terapii. W przypadku kobiet wymagana jest skuteczna antykoncepcja. Leczenie jeżeli jest prowadzone prawidłowo zwykle przynosi bardzo dobre efekty.