Stosowanie kitu pszczelego a karmienie piersi

Witam,czy można stosować kit pszczeli doustnie podczas karmienia piersią? Córka ma dwa miesiace.Jezeli tak to w jakich ilościach można go stosować?

Aleksander Ropielewski

Nie ma wiarygodnych badań stwierdzających szkodliwość działania kitu pszczelego na zdrowie dziecka u matek karmiacych piersią, dlatego nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie.