Stosowanie kremów przy nużycy

Witam. Przez długi czas stosowałem różne kremy w trakcie leczenia nużycy. Pod koniec leczenia min. Infectoscabem po kolejnym posmarowaniu twarzy skóra w okolicach nosa i nad ustami ( wąsami ) zaczęła dziwnie się ''zachowywać'', bardzo podobne uczucie do schodzenia znieczulenia podczas wizyty u stomatologa, coś w rodzaju odrętwienia skóry. Stan ten trwa już dobrych kilka dni. Czy mam powody do niepokoju oraz czy skóra z czasem się zregeneruje ?

Infectoscab jest lekiem drażniącym, może dawać różne objawy, pieczenie, drętwienie, swędzenie itp. Wystarczy odstawić lek i poczekać, skóra powinna wrócić do poprzedniego stanu po 1-2 tygodniach.