Stosowanie kulek przeciw molom o zapachu naftaliny do przechowywania ubranek dla dzieci

Witam . Proszę o poradę dotycząca szkodliwości kulek na mole o zapachu naftaliny. Mianowicie dostałam sporą ilość ciuszków niemowlęcych które przez długi okres czasu leżały na strychu posypane właśnie takimi kulkami i bardzo prześmierdły . Po kilku praniach i prasowaniu pozbyłam się tego okropnego zapachu i ubranka już nie śmierdzą ale mam wąrpliwości czy mogę w nie ubierać moje nowo narodzone dziecko?? czy to mu nie zaszkodzi? z góry dziekuje za opowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę, że jeśli prała i prasowała Pani te ubranka kilka razy to może ubierać w nie dziecko.
Pozdrawiam