Stosowanie leków na zaburzenia lękowe a drżenie organizmu

Psychiatria. Leczę się rok, od dwóch miesięcy przyjmuje na zburzenia lękowe coaxil 3x dzien. po tabl. xanax 0,5mg 2-3 x dzien.po tabletce. Od paru dni mam taką wewnętrzną delirkę, jest mi bardzo zimno, czuję drżenia wewnątrz ciała i bóle głowy. Czy to od tych leków?Poprawy nie zauważyłam, nadal dochodzi do ataków lękowych. Nieraz jest jeden, a nieraz parę na dzień. W ciągu tygodnia może jeden dzień jest normalny. Chodziłam na terapię,nie pomogła. Wizytę u psychiatry mam za 2 tyg.

Co do terapii - szczerze polecam podjąć jeszcze raz próbę psychoterapii. Proszę poszukać specjalisty poznawczo-behawioralnego, gdyż w tym nurcie leczenie zaburzeń lękowych jest najefektywniejsze. Zaburzeń lęowych z dużym powodzeniem można się pozbyć - farmakoterapia jest jedynie przyćmiewaniem objawów i ich natężenia. Pozdrawiam.