Stosowanie leków, przyspieszony rytm serca i półpasiec

Dobry Wieczor biore Propanolol 40mg i Alprazolam 0,25Ten ostatni przepisał mi lekarz mowiac ze sam powoduje przyspieszony rytm serca.W miedzy czasie zachorowalem na PÓŁPASIEC Prawda jest ze lekarz mowił tez o szkodliwości Alprazolamu polecił mi brac trzy razy dziennie,ale umiarkowanych dawkach i tylko w chwili kryzysu mam mocne bole brzucha nie wielę moge jeść mam wrazenie że to Alprazolam brany róznie powoduje to lub inny lek oprócz tych dwóch mam tez inne lekitake jak SPASMAG tahor lanzor.

Witam serdecznie. Infekcja i zachorowanie na półpaśca nie ma związku z przyjmowanymi lekami.