Stosowanie leków Zolaxe i Abilify a prowadzenie pojazdów mechanicznych

witam biore leki zolaxe 10mg i Abilify 15 mg czy mogę prowadzic auto na kat B i Ciągnik rolniczy kat T ? , dla pewności zrobiłem sobie psychotesty żeby sprawdzić swój refleks przeszedłem je pomyslnie

Jeżeli testy sprawności psychomotorycznej wyszły pomyślnie, nie ma Pan objawów chorobowych to można prowadzić pojazdy. Oczywiście z właściwą ostrożnością.
Pozdrawiam.