Stosowanie leku Asertin a spożywanie alkoholu

witam od wczoraj biore asertin 75mg wczesniej bralam ok 2 mc 50 mg odstawilam w srode zeby wypic w sobote ze znajomymi teraz w sobote ide na wesele ile dni przed musze odstawic by lek nie wszedl w zadna inerakcje czy cos... ? prosze wybaczyc za glupie pytanie i wiem ze nie nalezy pic wogole jednak mam nawrot nerwicy po leczeniu sumiennym rok czasu teraz nie zamierzam calkowicie ze wszystkiego rezygnowac ...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie obserwowano interakcji z alkoholem, nie zaleca się jednak jego spożywania podczas leczenia sertraliną. NIE NALEŻY ODSTAWIAĆ LEKU z powodu chęci wypicia alkoholu.