Zaburzenia lękowe i stosowanie leku Pramolan a spożywanie alkoholu

witam mam pytanie choruję na zaburzenia lękowe obenie zazywam pramolan 1tabletkę wieczorem niedługo mam iść na wesele czy mogę się napic alkocholu?pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, niewskazane jest łączenie leku z alkoholem, przede wszystkim należy liczyć się ze wzmożoną sennością po spożyciu alkoholu.