Stosowanie leku Curacne a aktywność fizyczna

Witam, na wczorajszej wizycie u Pana dostałam lek Curacne 40mg -60 tabletek, niestety nie dopytałam czy podczas stosowania tego leku mogę używać takich kosmetyków jak podkłady do cery, pudry i jakie kremy nawilżające przy cerze trądzikowej. Ponadto jestem aktywna sportowo(biegam, rower)czy ten lek może spowodować spadek mojej kondycji bądź uniemożliwi mi aktywne życie? Jeszcze jedna sprawa noszę soczewki kontaktowe czy to nie przeszkadza? Pozdrawiam i bardzo dziękuje Kinga M.

Aleksander Ropielewski

Może Pni stosować kosmetyki. Kremy nawilżające dobrze aby zawierały mocznik. W przypadkuzawodowego lub intensywnego treningu lek może mieć wpływ na wyniki sportowe. Soczewki kontaktowe nie sa przeciwwskazane.