Stosowanie leku Distreptaza i obfite krwawienie

Witam! Otrzymałam od ginekolog Distreptazę.Według zaleceń, bardziej profilaktycznie, miałam przyjąć raz dziennie, co drugi dzień.Po drugiej dawce przyszło przeczucie, że coś jest nie tak i kolejnej dawki nie przyjmę. Miałam temperaturę, bolał mnie brzuch. Kiedy powinnam była przyjąć 3cią dawkę(którą zbojkotowałam), zaczęłam krwawić. Nie może być to okres. Nie miewam też plamień. A teraz boli mnie brzuch i krwawię jak przy okresie, dość obficie. Czy to oznacza, że lek rozpuścił potencjalne złogi?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być spowodowany stosowaniem leku. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.