Stosowanie leku Elicea w 7. tc

Witam.Jestem w 7tyg ciazy.przyjmuje leki elicea od psychiatry oraz concor od kardiologa.dawki zmniejszylam do 1/4tabletki jak tylko dowiedzialam sie o ciazy.ginekolog powiedzial ze moge przyjmowac te tabletki i ze nie znaleziono przeciwskazan.ja jednak sie boje.niech pani mi cos doradzi.bez elicei mam lęki.trzesie mnie oraz lapia mnie ataki lekowe.czy musze przerywac branie tabletek?

Piotr Pilarski

Elicea może mieć negatywne skutki uboczne dla płodu, szczególnie w 3 trymestrze ciąży natomiast concor jest bezpieczniejszy dla płodu. Sugeruję wizytę u psychiatry.

Pozdrawiam.