Stosowanie leku Escitil a problemy z koncentracją i pamięcią

1. czy escitil można stosować zamiennie z escitalopramem 2. czy w przypadku wzięcia dawki 5 mg zamiast 10 mg jeden dzień można powrócić do 10 mg 3. najważniejsze przyjmuję ten lek od 8 tyg 10 mg nie widzę poprawy, mam coraz gorszą pamięć , orientację, koncentrację, rano nie potrafię ruszyć się z miejsca lekarka kazała mi odstawić z dnia na dzień 10 mg ww. bez zmniejszania dawki ? leku chce zmiany na pernazynę 0,025 ? dziwna dawka rano i wieczorem, boje się zmiany proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Tak można stosować zamiennie. Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza badajacego.